Otváracie hodiny: Podľa dohody

Výmena a vrátenie tovaru

 

Výmena tovaru

Ak máte záujem topánky vymeniť, je možné tak spraviť do 14 dní od doručenia tovaru. Napíšte nám email na emailovú adresu dupidup@dupidup.sk s požiadavkou, za ktoré topánky by ste ich chceli zameniť. Ak si neviete poradiť, môžete nám zatelefonovať na tel. číslo 0949 884 054 a radi Vám odporučíme inú značku, ktorá bude sedieť lepšie. Topánky je treba skúšať v domácom prostredí, aby nejavili známky nosenia.

Topánky nám môžete nám poslať späť:

1. Prostredníctvom prepravnej spoločnosti Packeta Slovakia s.r.o. Táto služba je spoplatnená sumou 2,50€, pričom je to suma za vrátenie aj za odoslanie zamenených topánok.

2. Slovenskou poštou na adresu: Tomáš Jánošík, Budatínska 41, 85106 Bratislava. Tu si poštovné hradíte sami, pričom je treba zaplatiť aj dopravu zamenených topánok od nás k Vám.

3. Osobne v predajni na adrese Budatínska 41, treba sa však dopredu dohodnúť emailom dupidup@dupidup.sk alebo telefonicky na tel. čísle 0949 884 054.

 

Vrátenie tovaru

Ak Vám topánočky nesadli, môžete ich vrátiť do 14 dní od doručenia tovaru. Topánky je treba skúšať v domácom prostredí a nepoškodené poslať späť s vyplneným Odstúpením od kúpnej zmluvy Odstúpenie na našu adresu. Môžete nám ich poslať späť:

1. Prostredníctvom prepravnej spoločnosti Packeta Slovakia s.r.o. V tomto prípade nám treba poslať email na emailovú adresu dupidup@dupidup.sk, aby sme vytvorili spätnú zásielku. Táto služba je spoplatnená sumou 2,50€.

2. Slovenskou poštou na adresu: Tomáš Jánošík, Budatínska 41, 85106 Bratislava

3. Osobne v predajni na adrese Budatínska 41, treba sa však dopredu dohodnúť emailom dupidup@dupidup.sk alebo telefonicky na tel. čísle 0949 884 054.