Otváracie hodiny: Podľa dohody
Akcia Zväčšiť
  • 1 z 8
 

Jordan T-strap blue / turquoise - Jack and Lily

Neohodnotené
 

Barefoot kožené topánočky Jack and Lily. Majú tenkú gumenú, mimoriadne flexibilnú podrážku, ktorá umožňuje zdravý vývoj detskej nôžky. Sú vhodné pre začínajúcich i skúsených chodcov.

Bežná cena €29,50
Ušetríte €14,50 (–49 %)
€15
€12,50 bez DPH
Značka Jack and Lily
Webová stránka značky jackandlily.com/
Kategória Topánočky Jack and Lily - Barefoot obuv
Záruka 2 roky
Zvoľte variant
Veľkosť: 6-12 mesiacov Skladom €29,50 €15
€12,50 bez DPH
   
 

Barefoot topánočky Jack and Lily sú vytvorené s cieľom poskytnúť deťom pohodlie pri každom pohybe, či už lezení, plazení, kopaní alebo chôdzi. Sú vyrobené z priedušnej vysoko kvalitnej kože, ich gumená podrážka je mimoriadne flexibilná. Každý pár topánočiek je počas výroby niekoľkokrát kontrolovaný. Jack and Lily sú krásne topánočky, v ktorých majú prsty dostatok miesta pre správny vývoj.

  • vyrobené z kvalitnej kože
  • mäkká, ohybná a protišmyková gumená podrážka
  • suchý zips umožňuje ľahké obúvanie topánočiek

Značku Jack and Lily založila čerstvá mamička Brenda Buell v Kanade. Keď nevedela zohnať kvalitné topánočky za rozumnú cenu, začala vyrábať svoje vlastné, ktoré vzbudili hneď veľký záujem.

Veľkosť

Vnútorná dĺžka

6-12 mesiacov

114mm

12-18 mesiacov

123mm

18-24 mesiacov

130mm

24-30 mesiacov

143mm

Ako zistiť veľkosť detskej nôžky?

Postavte dieťa na čistý papier. Je dôležité, aby bola noha meraná v stoji, pretože tak sa o niečo roztiahne. Obkreslite celú nohu. Odmerajte najväčšiu vzdialenosť medzi pätou a špičkou. K nameranej dĺžke treba vždy pripočítať nadmerok, ktorý by mal byť 1,2cm - 1,5cm. Potrebné je odmerať obe nôžky, pretože nemusia mať rovnakú dĺžku. Veľkosť topánok potom kupujeme podľa väčšej nôžky. 

ako zmerat nozku

 

 

Farba Modrá
Pohlavie Pre chlapcov
Značka Jack and Lily